Witam i z przyjemnością zapraszam do skorzystania z usług w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Evita. Priorytetem mojej pracy jest najwyższa jakość, doświadczenie oraz profesjonalizm. Moim celem jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również pomoc w  rozwiązywaniu problemów dermatologiczno-kosmetycznych.
   Dlatego wybrałam dla Państwa najlepszej jakości preparaty dermokosmetyczne i kosmetyczne oraz zabiegi o potwierdzonej skuteczności. Gabinet stworzyłam z myślą o osobach, które pragną dbać o swój piękny i zdrowy wygląd oraz przyjemnie spędzić czas. Moja praca jest moją pasją.
   Posiadam 10 letnie doświadczenie w kosmetologii, a moje kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty oraz dyplomy specjalistyczne.Ukończyłam również szkołę masażu. Regularnie uczestniczę w  sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach podnoszących moje umiejętności. Uczestniczyłam  w Warszawie w 2004r. na Akademii DERMO-KOSMETYCZKI w wykładach : Skóra nadwrażliwa i alergiczna, Fotodermatozy, Trądzik Różowaty, Trądzik pospolity, Cellulit.
     Dołożę wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania, gdyż największą satysfakcją są dla mnie zadowoleni klienci.                                          
     Pozdrawiam Serdecznie,
     Dyplomowana Kosmetyczka,Wizażystka - Dagmara Wieczorek