żelazko
Żelazko - Prasujemy Cellulit -  intensywny zabieg wykorzystujący innowatorską metodę  Vacu-Electro-Color (masaż vacum, stymulacja TENS, chromoterapia). Trzy energie stosowane jednocześnie w szybki sposób pozwalają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg modeluje, ujędrnia ciało i wygładza cellulit. Efekty w wielu przypadkach widoczne są po 1 zabiegu.

 


Aparat kosmetyczny do zabiegów przeciwzmarszczkowych wykorzystujący unikalną pompę VacuElectro, która jednocześnie pozwala przeprowadzić masaż próżniowy vacum oraz mikrostymulację TENS. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki dwóch ekskluzywnych metod zabiegowych pozwala w szybszym czasie uzyskać optymalne efekty. W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek jest widoczny po pierwszym zabiegu.

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływają na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wpływają wzmacniająco na mięśnie.

Funkcje urządzenia kosmetycznego:

Unikalna pompa wykorzystuje jednocześnie funkcje:

  • vacum – masaż próżniowy
  • elektrostymulację Tens